Pakmaya iş ilanları

Maya sektöründeki faaliyetlerine devam ettirmekte olan Pakmaya personel alımı yapacağını açıklamıştır. Pakmaya bünyesinde görev almak isteyen adaylar Pakmaya iş ilanları, iş başvurusu ve personel alımı hakkındaki bilgilere aşağıdan ulaşarak iş başvuru işlemlerine başladı bilirler.

1973 senesinde İzmit Köseköy’de takmayalım ilk fabrikası kurulmuş olup,Ikinci Pakmaya fabrikası ise 1986 senesinde, üçüncü Pakmaya fabrikası ise 1998 senesinde düzcecumayeri ilinde aletlerine başlamıştır. Daha sonra 1998 senesinde Romanya Paşcani 4 fabrikasını kuran Pakmaya şirketi bu sektördeki faaliyetlerini sürdürebilmek adına bazı kadrolarda iş ilanları yayınlamıştır.

Pakmaya iş ilanları

Pakmaya şirketi, bulunduğu sektörde kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan şirketler arasında yer Almakta olup bünyesinde görevlendireceği personeli titizlikle seçmektedir. Pakmaya personel alımı yapacak kadrolarda görev alacak adayların çalışkan ve disiplinli olmasını önemsemektir.

Pakmaya şirketi bünyesinde görev almak isteyen kişiler, Bu şirket aracılığı ile yayınlanmış olan iş ilanlarını kariyer.net gibi ilan sitelerinden takip edebilirler.

Pakmaya Şirketi hakkında bilgi almak için resmi adres olan Pakmaya nokta com adresini ziyaret etmelidir. Pakmaya iş ilanları incelemek için ise aşağıda verilen kariyer.net adresini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Pakmaya iş başvurusu nasıl yapılır?

Pakmaya, üyesinde görevlendireceği adayları insan kaynakları departmanı görevli olan personel tarafından seçilmektedir. Pakmaya güncel iş ilanları detaylarında verilen başvuru şartlarında diğer eğitim seviyesi Gibi bilgileri Taşıyan atarlar Pakmaya iş ilanlarına başvuru gerçekleştirebilirler.

Pakmaya iş ilanları adresinden başvuru şartlarını Ergül eğitim seviyesini ve diğer ilan bilgileri güncelledikten sonra üye giriş yapmanız ve açık iş kadrolarına iş başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. dikkat etmeniz gereken husus ilanlar içerisinde son başvuru tarihi belirtisi için bu tarihten önce iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Pakmaya açık iş kadroları nedir?

Maya sektöründe bulunan şirket güncel iş ilanları da son başvuru tarihi belirtmektedir Bu nedenle Aşağıda verilen açık kadroları farklılık gösterebilir.

  1. Genel başvuru,
  2. ihracat pazarlama sorumlusu Ortadoğu,
  3. Bölge satış yöneticisi,
  4. ihracat pazarlama sorumlusu,
  5. mekanik bakım teknisyeni,
  6. yazılım geliştirme uzmanı,
  7. ihracat operasyon elemanı dönemsel,

Pakmaya iş ilanları ve personel alımı detayları için Aşağıda verilen adresi kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırınız.

  • www.kariyer.net/firma-profil/pak-gida-uretim-ve-pazarlama-a-s-21062-12147