Epsaş personel alımı

EPSAŞ şirketi Bünyesinde oluşan personel gidermek amacı ile bazı kadrolarda personel alım ilanı yayınlamıştır. EPSAŞ iş başvurusu, iş ilanları ve personel alımı Gibi bilgileri incelemek isteyen adaylar aşağıdan gerekli bilgilere ulaşabilirler.

Dicle Elektrik Dağıtım Şirketi kısa ismi ile EPSAŞ, Diyarbakır, Mardin, Adnan, Şanlıurfa, ve Şırnaklı bir illerde yaklaşık olarak 1750000 müşteriye hizmet sunmaktadır. Elektrik Dağıtım sektöründeki çalışmalarını sürdürebilmek adına bazı kadrolarda personel alımı gerçekleştireceğini açıklayan EPSAŞ şirketi bu ilanlarını resmi olarak kullandığı kariyer sayfası üzerinden adayları ile paylaşmaktadır.

EPSAŞ iş ilanları

Elektrik dağıtım sektöründeki çalışmalarını sürdürmekte olan EPSAŞ şirketi yayınladığı iş ilanları ile bünyesine personel alımı yapacağını kamuoyu ile paylaşmıştır. EPSAŞ firmasında görev almak isteyen bireyler haberimizde verilen EPSAŞ kariyer.net adresine gitmeli ve yayınlanan güncel iş ilanlarını takip etmeleridir. iş başvuru aşamasında geçiş sağlamadan önce yapmanız gereken EPSAŞ firması için CV form oluşturmanız iş başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için faydalı olacaktır.

CV formu ekleyeceğiniz eğitim bilginiz, önceki iş deneyiminiz Birgül bilgisayarda kullandığınız programlar hakkında bilgi, referans Bilgilerinizi t.c. ve formüle etmeyerek EPSAŞ şirketini bu bilgilerden haberdar edebilirsiniz.

EPSAŞ iş başvuru işlemleri nasıl gerçekleştirmektedir?

EPSAŞ iş başvurusu kabul ederken çevrimiçi kaynaklardan yararlanmakta olup, iş başvuru işlemleri için firmanın kullandığı resmi kariyer adresine gitmeniz gerekmektedir. EPSAŞ iş başvurusu için adaylar resmi kariyer adresine giderek üye giriş sağlamalıdır ve bu giriş aşamasından sonra firmanın yayınladığı güncel iş ilanlarını takip etmedi Ve detaylar arasında yer alan başvuru butonunu kullanarak EPSAŞ insan kaynakları birinden iş başvurusu aşamasında gerçekleştirebilirler.

EPSAŞ iş başvurusu detaylarında son başvuru tarihi açıkladı için adaylar son başvuru tarihinden önce işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

EPSAŞ iş başvurusu ve personel alımı ilanları için tıklayın